Монтаж відеоспостереження

Охоронне підприємство "В.С.Б.-ЦЕНТР" надає послуги з проектування, монтажу та пусконалагодження системи відеоспостереження

На сьогоднішній день системи відео спостереження стали невід'ємною частиною сучасної суспільної діяльності. Ними оснащені офісні центри та банківські відділення, торговельні зали супер- і гіпермаркетів, спортивні комплекси та кінотеатри, виробничі та складські приміщення тощо. Все частіше системами відеоспостереження обладнуються квартири мешканців та приватні будинки.

На сьогодні системи відео спостереження діляться на три типи: АНАЛОГ, HDCVI/TURBO HD та IP.

Нижче на малюнку приклад конфігурації IP-відеоспостереження:

Спочатку об'єкт ретельно оглядається, щоб визначити місце установки відеокамер, уточнюється тип системи відеоспостереження. Цей етап включає в себе розрахунок суми всіх компонентів майбутньої відео системи, тому замовник може прорахувати фінансові витрати на закупівлю матеріалів і монтаж системи відеоспостереження. Під час обговорення проекту відеоспостереження замовник вибирає основні параметри відео камер (чутливість, чіткість, режим кольоровості). Також, при необхідності, підбирається обладнання з режимом інфрачервоної зйомки або з трансфокацією (роботизована камера, Speed ​​Dome), визначається тип відеокамер: аналоговий або ІР формат. У кожного формату відеосистеми є як переваги, так і недоліки. Аналогові системи більш доступні і прості в установці, але вони відрізняються обмеженим набором опцій.

Розширена функціональність доступна в системах ІР відеоспостереження. Важливо відзначити, що системи IP камер відрізняються гнучкістю і зручністю, їх можна розміщувати в будь-якому місці, де є мережа, а камери з підтримкою протоколу Ethernet не потребують додаткових джерел живлення. Буде справедливим зазначити, що системи IP затребувані на великих об'єктах, в місцях масового скупчення людей. Незамінними будуть системи відеоспостереження ІР в офісах, в яких використовуються локальні мережі.

Аналогові системи відеоспостереження до сих пір користуються популярністю, незважаючи на те, що деякі фахівці знаходять їх морально застарілими. Затребуваність в таких системах тримається, в першу чергу, на вартості систем. І дійсно, їх вартість істотно нижче, ніж у більш сучасних варіантів. До того ж знайти фахівця по роботі саме з аналоговими системами відеоспостереження дуже просто. Системи відмінно підходять для невеликих громадських закладів, для будинків і котеджів. Єдиний мінус - необхідність наявності відеореєстратора.

Нижче на малюнку приклад конфігурації аналогового відеоспостереження:

HDCVI/TURBO HD – системи, які мають відносно новий формат. По суті, це відкритий стандарт передачі даних з високою роздільною здатністю обладнання, збільшена дальність передачі сигналу, покращена якість деталізації відео. Не можна також забути про таку важливу особливість, як відносно простий монтаж і експлуатація. Така система відеоспостереження, ціна якої невелика, відмінно показала себе на різних об'єктах.

IP системи відеоспостереження можуть бути дротовими і бездротовими. Саме вони повсюдно витісняють аналогові. Головні відмінності таких систем - це легкий і швидкий монтаж, проста настройка, значна функціональність і, звичайно, чудова якість зображення. Вартість IP систем відеоспостереження вища, ніж вартість аналогових систем, однак, це з лишком окупається можливостями.
Не можна не відзначити легкість інтеграції таких систем. Мається на увазі, що їх можна монтувати разом з іншими системами контролю. IP камери не вимагають постійного технічного обслуговування, на відміну від двох попередніх варіантів.

Вартість монтажу системи відеоспостереження.

При ціноутворенні на монтаж системи відеоспостереження враховуються не тільки особливості об'єкта, а й особливості обраного обладнання.

Ви можете використовувати відеоспостереження в Краматорську для забезпечення безпеки квартири, заміського будинку, заклади громадського харчування, банку, магазину, супермаркету, автомобільної стоянки, промислового об'єкта.

На монтаж відеоспостереження ціни варіюються в залежності від характеру об'єкта, де відбувається установка.

Головні фактори, що впливають на ціну:

  • специфіка технічних умов монтажу на певному об'єкті;
  • необхідне число камер спостереження;
  • пора року, коли проводиться монтаж;
  • необхідність демонтажу і подальшого монтажу різних елементів інтер'єру;
  • модель і торгова марка обладнання.

Якщо ви вирішили встановити повноцінну систему спостереження, обов'язково варто враховувати характер об'єкта, де передбачається установка. Об'єкт може бути дуже складним в технічному плані. Наприклад, це може стосуватися прокладки кабелю, монтажу короба, монтажу самих камер спостереження.

Вартість послуги збільшиться, якщо мають бути висотні роботи. Для їх здійснення необхідно залучення спеціально навчених професіоналів, у яких в наявності спеціалізоване обладнання. Варто зазначити, що в умовах морозу вартіть на на послуги також злегка збільшуються.

Установка камер відеоспостереження здійснюється нами з будь-якою кількістю приладів спостереження. Необхідно мати на увазі, що, чим більше камер, тим вартість установки буде вища.

Особливим фактором, що впливає на підсумкову суму, є необхідність демонтажу різних елементів інтер'єру. Як приклад можна привести демонтаж і наступний монтаж декору, плінтусів, натяжних стельових конструкцій, різних гипсокартонових конструкцій.

При наявності на об'єкті повноцінного ремонту фахівці здійснюють свою роботу максимально чисто, однак, їм доводиться здійснювати для цього додаткові дії, що в деяких випадках може вплинути на розцінки. Бажано робити замовлення на стадії, коли об'єкт ще не підлягав кінцевої косметичної обробці. Це дозволить вам заощадити. Будь-яка система відеоспостереження, ціна якої залежить ще від виробника обладнання, встановлюється нами в найкоротші терміни в повній відповідності з усіма вашими вимогами. Ми завжди знайдемо для вас індивідуальне рішення!

За більш детальною інформацією звертайтеся в наш офіс, розташований за адресою:

м.Краматорськ,
вул. Л.Бикова 9-110

або телефонуйте за телефонами

  • (0626)48-82-81
  • (066)069-03-81